"> ...
  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/kumas.alim.359126
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905357186113
  • https://www.twitter.com/@cahilchela1
  • https://www.instagram.com/yagmurtekstil44
  • https://www.youtube.com/channel/UCi0daJ3TF0oBA-UT6xE7ODA
ürünler
Linkler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret630790

Poliviskon kumaş alınır ; 0535 718 61 13

Poliviskon kumaş alınır satılır.Poliviskon kumaş alanlar, parti kumaş alanlar - yağmur Tekstil poliviskon kumaş alım satımı yapılır...

Kayın ağacının özsuyundan elde edilen viskon lifleri, en az pamuk kadar iyi nemi çeken, daha yumuşak ama çok daha dayanıksız olan viskonun polyester ile harmanlanmasına karar verilmiştir. Böylece rahatlık ile dayanıklılık dengesi olabilecek en iyi noktaya getirilmiştir.

Viskonun önemli bir özelliği, pamuk ile benzer şekilde boyanabilmesi ve bu boyayı yıkanırken vermemesi yani uzun süre kullanılabilir olmasıdır. İpeksi dokunuşa sahip olması da ilgi çekici özelliklerindendir ve polyester ile karıştırılınca bu özellikler korunmaktadır.

Merter poliviskon kumaş alınır.Bayrampaşa poliviskon kumaş alınır.giyimkent poliviskon kumaş alınır.Tekstilkent poliviskon kumaş alınır, Şişli poliviskon kumaş alınır.Osmanbey poliviskon kumaş alınır.Beşyüzevler poliviskon kumaş alınır.Bayrampaşa poliviskon kumaş alınır.ikitelli poliviskon kumaş alınır.Sultangazi poliviskon kumaş alınır.poliviskon parça kumaş alınır, poliviskon top kumaş alınır.Güneşli poliviskon kumaş alınır.Yenibosna poliviskon kumaş alınır.

 poliviskon kumaş alınır

Son dönemlerde internette en sık araştırılan kumaş türleri arasında poliviskon kumaş geliyor. Ancak burada unutulmaması gereken unsurlardan biri poliviskon bir kumaş türü değildir. Genelde iki farklı tekstil lifi olarak polyester ile viskonun karışımından yapılan bir ürün olduğunu söylemek mümkün. Peki, poliviskon kumaş nedir? Poliviskon kumaş özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Özellikle yaz ayları geldiği zaman en sık tercih edilen ve değerlendirilen kumaş türleri arasında poliviskon gelmektedir. Göz alıcı bir etki yaratması ve uygun fiyatlı olması bu kumaşı bir adım öne çıkarmaktadır. Dayanıklı yapısı ile ayrıca günümüzde en sık kullanılan türler arasında yer alıyor.

Poliviskon Kumaş Nedir?

Poliviskon, viskon kumaş ile polislerin karışımından elde edilmiş bir üründür. Ağırlıklı olarak polyester kullanımı ile beraber viskon özelliği de taşımaktadır. Bu yüzden genelde polyester kumaşa daha yakın bir ürün olduğunu söylemek mümkün. Pek çok farklı özelliği ile beraber tekstil dünyasında oldukça fazla değerlendirilmektedir.

Poliviskon Kumaş Özellikleri Nelerdir?

Birbirinden farklı özellikleriyle poliviskon kumaş günümüzde tekstil dünyasında çok fazla öne çıkıyor. Özellikle değişik kıyafetler için yaz aylarında sıkça kullanılan örnekler içerisinde bulunuyor.

- Gösterişli bir yapıya sahiptir.
- Uygun fiyatlıdır.
- Kırışıklığa karşı dayanıklıdır.
- İnce ve kalınlığına bağlı olarak hem yaz hem de kış ayları kullanılabilir.

Bu özellikleri ve ayrıcalıkları ile beraber ağırlıklı olarak kış aylarında değerlendirildiğini söylemek mümkün. Ancak gösterişli bir yapı sunduğu için farklı kıyafetler konusunda yaz aylarında sıkça kullanılmaktadır.