"> ...
  • Anasayfa
  • https://www.facebook.com/kumas.alim.359126
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905357186113
  • https://www.twitter.com/@cahilchela1
  • https://www.instagram.com/yagmurtekstil44
  • https://www.youtube.com/channel/UCi0daJ3TF0oBA-UT6xE7ODA
ürünler
Linkler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam142
Toplam Ziyaret637558

Parça kot | 05357186113 | kot parçası | kot kumaş alım satımı

Parça kot | 05357186113 | kot parçası | kot kumaş alım satımı 


denim kumaş alanlar,denim parçası alanlar,kot fiyatı,kot kumaş alan,kot kumaş alanlar,kot parçası,kot parçası alanlar,koton parça desenli gömlek,kumaş alan,kumaş alımı yapan,kumaş alımı yapanlar,parça kontör,parça kontor nerede,parça kot,parça kot kumaş fiyatları,parça kot kumaş satanlar,parça kot kumaşı,parça kotları değerlendirme,parti kot, 05357186113, parti kot alan,ucuz kot kumaşı,yıkanmış denim kumaş,yıkanmış kot,kilo ile kot kumaş,metraj kot,metraj kot kumaş,metre üstü kot alan,metre üstü kot alanlar,metre üstü kot kumaş,top başı kot,top başı kot alan,top başı kot kumaş alanlar,topbaşı kot,topbaşı kumaş,kumaş kumaş parçası alan,kumaş parçası alan firmalar,kumaş parçası alan kişiler,kumaş parçası alan yerler,kumaş parçası alanlar,parça kumaş alanlar,parça şifon,parça takım elbiselik kumaş,poliviskon parçası,takım elbise kumaşı,kumaş
 kumaş parçası alan,kumaş parçası alan firmalar,kumaş parçası alan kişiler,kumaş parçası alan yerler,kumaş parçası alanlar,parça kumaş alanlar,parça şifon,parça takım elbiselik kumaş,poliviskon parçası,takım elbise kumaşı,kumaş

Gri kumaş, maliyet etkinliği, zarifliği ve uzun ömrü nedeniyle bez üretimi için yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Eşsiz bir şekilde dokunmuş gri kumaş, artan piyasa talebinin takdir edilmesinde giderek daha popüler hale geldi. Gri kumaştan yapılan giysiler her açıdan çarpıcı olarak adlandırılabilir.

Parça Kumaş Alanlar
Parça Kumaş Alanlar
Parça Kumaş Alanlar. Muazzam estetiğe sahip olmak ortaya koymak, gri kumaş kullanılarak yapılan giysiler uluslararası pazara yön vermekteydi. Farklı dokular, bitişler ve gri kumaş boyutları ile keyifli bir alışveriş yapılabilir.

Polipropilen Kumaş

Polipropilen kumaş özellikle kış mevsiminde geçerlidir, çünkü sadece yüzde yüz polipropilen kaburga örme genellikle kuru durur ve bu özellik sayesinde vücudunun daha sıcak kalmasını sağlar. Kış mevsiminde yüksek kaliteli hafif bir polipropilen kumaş tercih edilmekte, çünkü kullanıcı soğuk havalarda her türlü ılımlı aktiviteyi rahatça yapabilmektedir.

Polipropilen kumaş temelde bu kumaşta herhangi bir nem olasılığını bırakan hidrofobik maddeden oluşur ve ayrıca nem buharını deriden uzaklaştırır. Çok sayıda özelliğe sahip olan polipropilen kumaş, her açıdan çarpıcı olarak adlandırılabilir.

Saten Kumaş


Kumaş Alanlar.
Kumaş Alanlar.
Parça Kumaş Alanlar. Saten kumaşın da en zarif kumaşlar olduğu söyleniyor. Arkasındaki sebep şaşırtıcı görünümleri ve düz yüzeyi. Saten kumaş giyim eşyaları ve diğer birçok şeylerde kullanılır. Özellikle kadınlar için, saten kumaş bluz, külot, önlük ve daha bir çok kıyafet giysisinde kullanılır. Ayrıca, saten kumaş yatak örtüleri, perdeler ve daha pek çok dekoratif amaçla kullanılır. Saten kumaşın parlaklığı, malzemenin üst sınıfını oluşturuyor. Bunun üzerine, saten kumaş siyah, kırmızı, yeşil, mor, mavi ve benzeri çok çeşitli renk seçeneklerinde.

Saten kumaş genellikle ipek veya rayondan oluşur ve bu yüzden çok pürüzsüzdür. Ayrıca, saten kumaşlar çeşitli ağırlıklarda availed ve normalde çok hafiftir. Ayrıca, saten çok hassas ve çok dikkatli ve dikkatle üretiliyor. Saten kumaşların, saten kumaşın her bir ipliğinin iyi örülmesi gerektiği için, ince bir üretim ve işleme ünitesine ihtiyaç duyar. Saten kumaş, kitlelerin arasında büyük talep görmesi, yeni bir şey değil, çünkü uzun zamandan beri en çok talep edilen kumaş. Günümüzde de, yenilikçi tasarım elbiseleri ile, saten kumaş kullanılabilirlik aralığı daha önce hiç olmadığı gibi genişledi.

Endüstriyel Kumaş

Parça Kumaş Alanlar. Endüstriyel kumaş, genellikle fiberglas, karbon ve aramid elyafları gibi insan yapımı elyaflardan yapılan bir kumaştır. Özellikle belirli bir uygulamayı karşılamak için yapılmış genişlik, ağırlık ve inşaat geniş bir yelpazesini kapsar. Endüstriyel kumaş dekoratif amaçlı kullanılır. Endüstriyel kumaş, düz örgü, leno, saten, sepet gibi temel örgülerde çeşitli kalınlıklarda ve konstrüksiyonlarda dokunmaktadır. Filtrasyon, deniz ve eğlence ürünleri, izolasyon, elektronik, ticari ve inşaat ve koruyucu giysiler vb. Için öncelikli olarak kullanılmaktadır.